Rudá rtěnka místo líčení? Jen to ne!

Rudá rtěnka místo líčení? Jen to ne!

A když se nestihnete nalíčit, zvýrazněte si jen rudou rtěnkou rty. Budete vypadat neodolatelně žensky, upraveně a sexy.“ Věta, která na nás křičí snad z každého fashion magazínu. Jako sorry, ale to v tom vypadám z celýho světa blbě zase jenom já?

Zkoušela jsem to mnohokrát. Ono udělat rovnou a na obou očích stejnou linku, když jste levej jak patrona, je ještě poránu dost záhul. Upřímně neexistuje nic horšího, než začít den tím, že se vztekáte sami nad sebou, vyhazujete už desátý tamponek a natolik si promočíte víčko odličovačem, že vám na to už nechytá ani řasenka. 

I když nenosím make-upy, korektory, ani pudry, i tak mi obyčejná linka trvá dobrou půlhodinku. A rozhodně to není žádná jemná linka splývající s řasami, nýbrž linie dlouhá a široká táhnoucí se do všech stran. Jak bych si přála vyrazit jen v rudé rtěnce. Vstát, nalíčit rty a jít.

Jenže, víte...to už je lepší vyrazit nenalíčená úplně, než jen v barvě krve. U mě totiž platí následující rovnice:

  • Čím výraznější rty, tím vyblitější oči
  • Čím výraznější rty, tím bledější pleť 
  • Čím výraznější rty, tím viditelnější kruhy pod očima jako krvinka
  • Čím výraznější rty, tím výrazně rudá barva i na zubech

Je to tak jen u mě nebo si jen určitou exkluzivitu krásně červených rtů snažíme namlouvat? Jistá svůdnost v nich je, o tom žádná. V mým případě ale jen tehdy, když se k tomu vyzbrojím neprůsvitnými pilotkami...

Luc. 

Autor: love-fashion.cz · Publikováno: 17.12.2014 · Přečteno: 3051x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.