Ranní rutiny úspěšných žen

Ranní rutiny úspěšných žen

Články o úspěšných ženách a jejich radách, jak úspěchu dosáhnout, jsou velmi oblíbené. Není se čemu divit. Dokážou nás motivovat i dodat sebevědomí. Ruku na srdce, kolik z nás si po přečtení podobného článku řekne:  „Když to zvládnout ony, proč bych nemohla já?“ Pojďme se podívat, co i vám může pomoci k dosažení úspěchu.

MĚJTE SVŮJ RANNÍ RITUÁL

Klíčem k nastartování úspěšného dne je i to, že si hned zrána dopřejete čas pro sebe. Dejte si horkou sprchu, meditujte nebo si zacvičte jógu. Brzy uvidíte, že mít svůj ranní rituál stojí vážně za to.

PRACUJTE NEJDŘÍVE NA OBTÍŽNĚJŠÍCH ÚKOLECH

Seznam věcí, které máte udělat (tzv. To-do list) je velmi efektivní pomůcka pro každého. Všechny úkoly si napíšete a budete tak mít přehled o všem, co jste udělaly či naopak, co vás ještě čeká. Myslete na to, že byste měla dát přednost úkolem, které jsou obtížné nebo vás tolik nebaví. Z oběda se budete vracet s dobrým pocitem, že časově náročnější úkoly z vašeho to-do listu již máte hotové a nyní se můžete soustředit na ty příjemnější.

PRACOVNÍ SCHŮZKY NECHTE NA ODPOLEDNE

Víte, kdy je vaše nejproduktivnější doba? Ráno! Možná některé nevěřícně kroutíte hlavou, ale opravdu to tak je. Po spánku se vaše mysl pročistila a je připravena znovu pracovat na 100%. Místo ranní schůzky si raději připravte to do list, pracujte na vašich úkolech (těch obtížnějších), napište článek na blog nebo programujte. Důležité je, dělat něco aktivního, kde zapojíte svůj mozek, aby byl připravený fungovat naplno celý den. Čtení knížky nechte raději až na večer.

„Když jsem měla pocit, že už nemůžu, nutila jsem se sama, že musím. Můj úspěch je o vytrvalosti, ne o štěstí.“

Estée Lauder

 

 

 

Autor: Kristína · Publikováno: 7.3.2016 · Přečteno: 1025x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.