My pre-Xmas gift :)

My pre-Xmas gift :)

Osobně už jsem dva dárky koupila...ale už jsem taky zvládla prozradit manželovi co to je, takže jsem mu je dala a nemám nic. O těch dárcích však Vánoce vyloženě nejsou. Čím jsme starší, tím více si uvědomuju, že záleží na tom, abychom si vydechli a opravdu byli spolu. Udělali společně věci, na které normálně nemáme čas. Jak koukali na pohádky a nedělali nic. Ačkoliv stejně budeme řešit resty, tahle představa je lákavá :)

Zpět k těm dárkům. Podarovala jsem sama sebe, kdybych tušila, že pár dnů na to budu potřebovat nový zub, tak to asi neudělám, ale pravda, že žijeme jen jednou a dražších věcí si pořizuju po skromnu. Takže vám hrdě představuji tadáááá moji naprosto úžasnou komiksovou bundu od Yaxi Taxi.

Chodila jsem na ni koukat a komiks tak nějak miluju, takže nakonec jsem Zuzku (návrhářka se jmenuje Zuzana Labudová a už se nějaký ten pátek známe, nemám jen tuhle bundu od ní) ukecala, ať mi ji nechá v rezervaci skoro dva týdny, počkala si na mateřskou a pořídila jsem si tuhle moji novodobou lásku.

V barvě podzimu (vím, je zima, ale ruku na srdce, v Praze určitě není) a spadaného listí pak bezvadně kontrastuje a vynikne. K bundičce jsem pak vybrala kalhoty jak jinak než také Yaxi Taxi. Jsou bezvadně padnoucí, ale zapínání zipu diagonálně mě při oblékání pobavilo :))) 

A jaké barvy vybíráte aktuálně vy?

Jste pro výraznější, nebo tlumené?

Mějte nádherný adventní víkend.

Vaše barevná Janča 

 

 

 

 

Jacket and pants: YAXI TAXI

Turtle neck jumper: Vintage from JANE BOND special

Gloves: JANE BOND special

Clutch: JANE BOND special

Shoes: Live and Love 

Photographer : Mickey Grab

Autor: love-fashion.cz · Publikováno: 10.12.2015 · Přečteno: 934x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.