Kosmetika MAC - nejde ji nemilovat

Kosmetika MAC - nejde ji nemilovat

Dnešní trh je doslova natřískaný značkami a produkty, které slibují doslova zázraky. Některé jsou účinnější, jiné zase méně. Kdo se však měl možnost setkat s kosmetikou MAC, zjistil, že se jedná o neotřelou paletu kosmetických a dekorativních produktů, které stojí nejen za vyzkoušení.

Věděli jste, že…?

S kosmetikou MAC jsem se měla možnost setkat ještě dříve, než doputovala i do našich končin. Make-up Art Cosmetics neboli MAC Cosmetics má ve světě zvučné jméno již řadu let. Do České republiky se však dostala teprve nedávno. Věděli jste, že společnost vyrábějící kosmetiku MAC byla původně založena v Kanadě? Dnes však již sídlí v New Yorku.

Za jejím vznikem roku 1984 stojí vizážista a umělecký fotograf Frank Toskan a majitel několika kosmetických salonů Frank Angelo. Původní vizí společnosti bylo vyrábět kosmetické produkty určené profesionálním vizážistům a maskérům. Netrvalo však dlouho a kosmetika MAC se stala synonymem glamour looku, který si oblíbili nejen profesionálové, ale i modelky, celebrity a další lidé pohybující se světě show businessu.

Proč je MAC kosmetika jiná?

Zajímavostí je, že kosmetika MAC byla jednou z prvních značek, která neváhala a investovala do školení a vzdělávání svých zaměstnanců, což byl další krok, kterým se kosmetika MAC lišila od konkurence. Znáte to, máte náladu a chcete si udělat radost nějakým dárkem? Není nad to, když vám s výběrem pomůže odborník na slovo vzatý. Dnešní reklamy na nás chrlí “používejte červenou rtěnku, je sexy”! - ale víte opravdu jistě, že bude slušet právě vám? Nebo “s touto řasenkou jednoduše vykouzlíte kočičí oči” - už vám ale někdo řekl, jaké výhody a nevýhody má kartáček dané řasenky? Z reklam tak často slyšíme nebo vidíme pouze to krásné, když ale přijdeme do obchodu, chceme zjistit, co by slušelo právě nám. A u kosmetiky MAC se mi líbí, že se v ní najde zkrátka každá žena. Ať chcete vytvořit něžný look do práce, neotřelé párty líčení či hledáte něco výjimečného, co vás rozzáří, MAC je trefou do černého.

Šetří naší planetu

Dalším plusem, které rozhodně stojí za zmínku, je, že kosmetika MAC není testována na zvířatech. Zároveň se snaží chránit naši planetu. Chcete-li přispět k lepšímu životnímu prostředí, můžete využít recyklační program “Back 2 MAC” a vrátit obaly i lahvičky od použitých produktů zpět do obchodu, kde už je zpracují tak, jak se má.

Produkty pro všechny… bez rozdílu

Ačkoliv je společnost MAC Cosmetics od roku 1995 součástí Estée Lauder, produkty MAC si stále udržely nejen svou kvalitu ale taktéž velice příznivou cenu. Z MAC produktů patří k nejoblíbenějším především dekorativní kosmetika, která kromě standardní nabídky a speciálních sezónních produktů nabízí i limitované řady, na kterých společnost spolupracuje s předními celebritami. A to je další z důvodů, proč mě MAC zkrátka nikdy neomrzí! Říkáte si někdy, že další odstín rtěnky snad už ani vymyslet? nelze Ale ono to opravdu jde! Kromě dekorativní kosmetiky však je neméně důležitá i řada pleťové kosmetiky, kde kromě produktů zaměřených na pleť, seženete i to pravé pro vaše nehty či vlasy. K dokonalému make-upu ovšem neodmyslitelně patří i kvalitní štětce, které v MAC nabídce rozhodně nechybí!

Na MACu se mi mimo jiné líbí, že je určena všem. Heslem této značky je ukázat svou individualitu, a proto je určena všem barvám pleti i věkovým kategoriím. Důležité je sebevyjádření, tak se nebojte a vystupte z davu… MAC vám k tomu pomůže!

Autor: Kateřina Doul · Publikováno: 12.5.2016 · Přečteno: 1654x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.