Chloé Chloé - parfém pro nezávislé ženy

Chloé Chloé - parfém pro nezávislé ženy

S příchodem jara jsme se podívali na zoubek parfému, který je na trhu už nějaký pátek. Řeč je o parfému Chloé Chloé. Přestože značka Chloé vznikla již v roce 1952 v Paříži, o odvětví parfémů se rozrostla až v roce 1975, a to na popud světově uznávaného francouzského návrháře Karla Lagerfelda. Podle něj by měl být parfém neodmyslitelnou součástí každého outfitu. Vůbec prvním parfémem značky Chloé byl stejnojmenně pojmenovaný parfém Chloé.

Ženskost, svůdnost a něžnost

Parfém Chloé by se dal jednoduše charakterizovat třemi slovy - romantický, svěží a květinový. Lehká ovocná vůně se prolíná s vůní květin a zeleně. Jemnou sladkost střídá dřevitý tón. Vůně Chloé Chloé potěší zejména ženy, které mají rády výrazný a osobitý parfém. Chloé zároveň podtrhuje přirozenost každé ženy. Hodí se především pro sebevědomé ženy, které se nebojí ukázat ženskost, odhalit svou nespoutanost a přitom vždy zůstat elegantní dámou.

Proč Chloé Chloé?

Zajímavostí je, že parfémy Chloé jsou vytvářeny tak, aby ladily s módou. A protože značka Chloé nejsou pouze parfémy, ale především oblečení, které vneslo do módního průmyslu pojem pret-a-porter neboli módu určenou pro každodenní nošení, jsou tvořeny tak, aby doplňovaly jednotlivé kolekce.

Mezi výhody tohoto francouzského parfému patří především dlouhá výdrž a nadčasovost. Parfém se jen tak neomrzí. Není proto divu, že v roce 2009 parfém Chloé Chloé byl zvolen nejlepší dámskou vůní v kategorii nová edice.

Složení parfému

Chloé Chloé je ideálním parfémem pro období jara a léta. Může za to především složení parfému. Jako první vás uchvátí nádherná vůně jarních pivoněk a frézií doplněná o svěží liči, které později přechází do květinových tónů složených z konvalinek, magnolie a růže. Vše je dokresleno základním podtónem v podobně ambry a cedrového dřeva. Kompozice celé vůně je laděná tak, aby vůně byla silná a přesto příjemně jemná.

Autor: Kateřina Doul · Publikováno: 27.4.2017 · Přečteno: 1470x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.