Ilustrační foto
Vaše kosmetička

Vaše kosmetička

9 hodnocení
5

Kosmetika

,

Nehty


O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
9x
0x
0x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 6 lety

Slečna kosmetička je velmi šikovná, milá a opravdu si dává záležet na tom, co dělá. Oceňuji hlavně to, že skvěle spojila jak kosmetiku, tak manikůru. Salon má nedaleko od centra, takže oceňuji přímé dojíždění. Není problém se s ní na čemkoliv domluvit, vždy mi vyjde vstříc. Vřele doporučuji všem slečnám i ženám!:)

před 6 lety

Velmi šikovná a milá slečna kosmetička, která se snaží splnit všechna moje přání a to od času schůzky, až po perfektní nehty a obočí :) Salón je kousíček od centra a ceny jsou velmi příznivé. Pokud chcete věnovat hodinku nebo dvě sami sobě a ještě si i odpočinout, tak je toto studio ideální volba.

před 6 lety

Kosmetička je velice milá, ochotná. Salon má hezky vybavený, příjemné prostředí. Profesionální ošetření pleti a manikúra za příznivé ceny. Všem doporučuji!

před 6 lety

Nejšikovnější kosmetička! :)

před 6 lety

Marťa, je velice šikovná kosmetička, všem doporučuji :)

před 6 lety

Doporučuji! Skvělá kosmetička! :)

před 6 lety

Velmi příjemná kosmetička i celkové prostředí. Vždy si u ní skvěle odpočinu, příjemně si popovídám a odcházím jako znovuzrozená :-)

před 6 lety

Slečna je velmi milá, svou práci dělá velice dobře :) všem doporučuji

před 6 lety

Slečna kosmetička je velice milá, šikovná a ochotná. Na všem se s Vámi domluví, práci dělá poctivě. S ošetřením i přípravky jsem byla moc spokojená! Velké plus je, že se kosmetika i manikúra dá skloubit dohromady! V salonu vládne příjemná atmosféra :-) Doporučuji!

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Brno

, Brno

Otevírací doba
Pondělí:
dle dohody
Úterý:
dle dohody
Středa:
dle dohody
Čtvrtek:
dle dohody
Pátek:
dle dohody
Sobota:
Neděle:
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.