Ilustrační foto
Studio Tracy

Studio Tracy

2 hodnocení
1

Nehty


O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
0x
0x
0x
0x
2x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před rokem

No jedním slovem děs a hrůza .Za vytrhání obočí a nabarvení řas spolu s obočím jsem zaplatila 300 KORUN .Na internetových stránkách má uplně jiný ceník .Barvení řas a obočí za 80 kč.Obočí nabarvené špatně každé jinak a řasy za dva dny není poznat že jsem někde byla .Když jsem na ceny Pí .Novotnou upozornila je prý tam ještě jiná kosmetička .Paní Novotná má prý trhání obočí za 150 korun.Hrůůůůůůůůza .Je to moje první takhle drahá drobná kosmetická uprava .Paní se po mém upozornění zarazila a sčervenala .poznala jsem že lhala.

před 3 lety

Profesionální hrůza.Paní Novotná mi dělala permanentní dolní linky na víčkách. Pravá linka končí 5mm před vnitřním koutkem oka, levá linka 8mm před vnitřním koutkem. Za korekci při 2. schůzce si nechala zaplatit.Při 3.schůzce sdělila, že se s tím nedá nic dělat, že je asymetrie normální. Během práce dělala s dcerou domácí úkoly, další zákaznice stála nade mnou a sledovala její postup. Studio Tracy už nikdy ani zadarmo!

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(

Adresa

Písek Heydukova 164

Heydukova 164, Písek

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.