Ilustrační foto
Studio Píno

Studio Píno

4 hodnocení
1.8

Kadeřnictví

,

Kosmetika

,

Masáže

,

Nehty


O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
0x
1x
0x
0x
3x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 11 měsíci

Chodím pravidelně na úpravu obočí a vždy maximální spokojenost.

před 3 lety

Naprostá tragédie, normální zloději. Zastřihnutí 1cm vlasů DÍTĚTI!!!! za 3 min si PANÍ kadeřnice naúčtovala 300 Kč!!!!. Stříhala na sucho!!!!!!! Hrozné prostředí, špína!!!! POZOR!!!

před 5 lety

Nejhorší zkušenost s kadeřnictvím , které jsem kdy měla. Absolutně neprofesionální přístup. Mladý kadeřník nemá vůbec znalost ve svém oboru. Neví, jak jednotlivé barvy reagují a jak mění odstíny, i přestože je během své praxe používá. Podle mě se vůbec v oboru nevzdělává. Nedokáže poradit s výběrem barvy, se střihem a ani nedokáže pochopit, když mu detailně střih popíšete. Zpoždění o 5 minut byl obrovský problém, podle něj jsem měla do kadeřnictví běžet,protože za 15 minut měl objednaného pána na stříhání. Přičemž přeliv a barvu by mi za 15 minut stejně nedal, neboť to trvalo 2 x tak déle. Jednání se zákazníkem , tragédie. Paní majitelka se pokouší tvářit příjemně, ale reakce obličeje na barvu , kterou si vyberete , si mohla odpustit. Do budoucna toto kadeřnictví již nikdy nenavštívím.

před 6 lety

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Praha Antala Staška 1073/71

Antala Staška 1073/71, Praha

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Nyní zavřeno!
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.