Ilustrační foto
Studio krásy Opava

Studio krásy Opava

4 hodnocení
4.75

Kosmetika

O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
3x
1x
0x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 8 lety

Dobrý večer p. Kejhová, moc děkuji za cenné rady a Vaši vstřícnost. Ráno jsem si poprvé ošetřila svou pleť a celý den jsem se cítila jinak. Pleť byla vláčná a nebyla už suchá a povadlá. Vím, že to chce čas, než si na ty všechny změny zvyknu. Velice jsem spokojená se službami ve studiu a proto je také všem svým známým doporučuji. Používám kosmetiku TianDe a výrazně se mi tím zlepšil stav mé pleti. Tyto produkty určitě všem doporučuji.

před 8 lety

K narozeninám jsem dostala poukaz na celkovou proměnu do studia paní Kejhové, která zařídila jak úžasnou kadeřnici, tak skvělou fotografku. Celý den byl naprosto luxusní, nový účes se opravdu povedl. Absolvovala jsem mini kurz líčení, který byl pro mě jako naprostého laika velmi užitečný, paní Kejhová mi poradila, jak správně čistit pleť a jaké barvy se ke mě hodí. Moc dobře jsme si také popovídaly o jiných oblastech, odcházela jsem opravdu pozitivně naladěna. Nádherné líčení jsem pak využila při focení, u kterého byla díky úžasné fotografce Petře velmi příjemná a uvolněná atmosféra. Jsem spíše sportovní typ, líčím se minimálně, paní Kejhová a celá proměna mi však ukázala, že opravdu každá žena může být krásná. Děkuji ještě jednou za skvělý den! Děkuji ještě jednou za skvělý den.

před 8 lety

Dobrý den paní Kejhová, ráda bych Vám poděkovala za krásné svatební líčení, ve kterém jsem se cítila pěkně a pohodlně po celý den. Moc si vážím toho, že jste vnímala mé přání a představu a decentně vytvořila krásné svatební líčení, které se líbilo hlavně manželovi :-). Jste opravdu profesionál a příjemný člověk, jsem ráda, že jsem Vás poznala.

před 8 lety

Zdeňka Morcinková (Hrstková) – svatební líčení – foto Vážená paní Kejhová Děkuji ještě jednou za profesionální pomoc v kritické chvíli. Líčení drželo perfektně i ve 4.00 ráno následujícího dne.

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Opava Hrnčířská 14 - nad rest. U Tomáše 2.patro

Hrnčířská 14 - nad rest. U Tomáše 2.patro, Opava

Otevírací doba
Pondělí:
dle dohody
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
dle dohody
Sobota:
dle dohody
Neděle:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.