Ilustrační foto
Solárium 13

Solárium 13

4 hodnocení
5

Fitness

,

Wellness

,

Ostatní

O salonu

Otevřeli jsme nové solární studio v Brně. Naši hlavní prioritou je spokojenost našich klientů. Potrpíme si na kvalitě našich služeb a našim zákazníkům nabízíme komfort, individuální přístup i nadstandardní starostlivost. Máme otevřeno od 7 ranní hodiny až do 1 hodiny v noci. Přijďte vyzkoušet zážitek luxusního solária.


Hodnocení
4x
0x
0x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 6 lety

Super nová solárka, rychle opalují, za 10min hotovo. Voda zdarma při odchodu

před 6 lety

Super studio, udržované stroje, které opalují a příjemná obsluha. V solárkách jsou deodoranty,odličováky,tělová mlíka i ručníky a obsluha je velice milá. Takže za mě určitě doporučuju :)

před 6 lety

Dávám tomuto salónu 5 hvězdiček. Dlouhá otevírací doba, takže si zde můžete zajít kdykoliv, dostanete ručník a vodu zdarma a jako bonus je zde vstřícná obsluha.

před 6 lety

Luxusní prostředí, skutečně kvalitní stroje, které krásně opalují už po první návštěvě, dlouhá otevírací doba (od 7 do noci) a příjemná a profesionální obsluha- ochotně vždycky poradí. Za mě rozhodně 5 hvězdiček. Doporučuji!

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Brno Mojmírovo náměstí 2

Mojmírovo náměstí 2, Brno

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Nyní zavřeno!
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:
Facebook

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.