Ilustrační foto
Salon illimité

Salon illimité

13 hodnocení
4.615384615

Kadeřnictví

O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
10x
1x
2x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 8 lety

K Terezce chodim uz roky a jsem maximalne spokojena. Do salonu si chodim upravovat vlasy a ne hodnotit neci chovani. Dulezity je vysledek a ten je vzdy bezvadny, vsichni mi vlasky chvali. A navic si v salonu vzdy odpocinu a fajn si popovidam

před 8 lety

K Terezce chodím už přes 6 let a jsem velmi spokojená. I po přestěhování do Prahy ji stále navštěvuji, protože nikomu jinému bych své vlasy nesvěřila. Vždy mi s vlásky poradí a udělá je krásné. Je příjemná, komunikativní a profesionální - určitě NE arogantní. Doporučuju.

před 8 lety

Se vším max. spokojenost, jak s péčí, tak i přístupem! ☺

před 8 lety

Prijemne prostredi s kavou, spousta technologii a novinek v oblasti pece o vlasy. Sve stale klientky si hycka. O kvalite svedci i plny kalendar.

před 8 lety

Byla jsem tam na svatebním účesu a můžu říct že byl super :) vydržel. Pořád držel tvar. Skvělý. Umi zázraky. Moje svagrova k ni chodi normalne a je vzdy spokojena.

před 8 lety

Do salónu jsem chodívala, ale již jsem si našla jiný. Kadeřnice je dobrá, ale odradilo mě chování, velmi sebevědomé a arogantní. Pro někoho to ale problém být nemusí.

před 8 lety

před 8 lety

K Terezce do salonu chodím pravidelně už asi 3 roky. Vlasy mi dala krásně "dokupy" :) a s její prací jsem nejen já velmi spokojená, ale vždy dostanu pochvalu od manžela a to je co říct :). Je to člověk na pravém místě a prostě umí. Můžu každému jen doporučit.

před 8 lety

U paní Terezy jsem byla již dávno a to párkrát. Ve svém oboru je dobrá, ale její arogantní chování, mě odradilo od další návštěvy.

před 8 lety

Terezku znám dlouho, seznámily jsme se pracovně, byla profesionální, dochvilná a precizní. Taková je dodnes, ráda a pýchou ji doporučuji. Svůj porost hlavy jí svěřuji s důvěrou a beze slov. Už ví, co a jak a já jsem vždy spokojená. Že se u ní dlouho čeká na termín? .....se nedivte - Fiatů je plný salón, ale na Lamborgini si musíte počkat!

před 8 lety

TOP salon který mi zachránil vlasy :-)

před 8 lety

Salon navštěvuji již skoro 4 roky a jsem maximálně spokojená. Než jsem objevila kadeřnici Terezii Havlovou byly mé vlasy suché, lámavé a vůbec nedržely tvar. Po roce práce mám konečně vlasy do půl zad a krásnější než kdy předtím. Určitě doporučuji.

před 8 lety

Jsem velice spokojená jak se salonem tak i s prací majitelky Terezie Havlové. Při každé mé návštěvě má spoustu novinek z oblasti vlasové péče. V nejbližší době se chystám na novou službu Olaplex.

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Ostrava Kostelní 100/22

Kostelní 100/22, Ostrava

Otevírací doba
Pondělí:
+ dle dohody
Nyní otevřeno!
Úterý:
+ dle dohody
Středa:
+ dle dohody
Čtvrtek:
+ dle dohody
Pátek:
+ dle dohody
Sobota:
dle dohody
Neděle:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.