Ilustrační foto
Nikol Binarová

Nikol Binarová

5 hodnocení
2.6

Kadeřnictví


O salonu
Salon nemá žádný popis

Hodnocení
2x
0x
0x
0x
3x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 4 měsíci

Asi jsem trochu rozmazlený z Barber shopu. Tady stříhání (pokud to vůbec lze nazvat stříháním, protože paní Nikol pouze sjela mou hlavu strojkem) už určitě opakovat nebudu. Za tu cenu tento úkon zvládne i moje 12-ti letá dcera.MK

před rokem

Kadeřnici (Nikole) původně mi byla doporučena Iva, ale ta zde od loňského roku nepracuje, jsem předložila fotografii modelky s polodlouhými vlasy, která měla konečky vlasů zesvětleny o přibližně dva tóny, takže celý účes působil velmi přirozeně (opravdu hezky provedené ombre) a projevila jsem přání o tento způsob úpravy vlasů. Bylo mi "znalecky" řečeno, že takového efektu lze dosáhnout pouze hustým melírem. Dovolila jsem si nesouhlasit s tím, že chci opravdu pouze o jeden, max. dva tóny zesvětlit KONEČKY vlasů (mám plavé vlasy). Bylo mi sděleno, že toto neumí. Tak jsem se obrátila na podpadku a odešla. Škoda, že paní Iva už zde nepracuje.

před 3 lety

Tak jsem dala na doporučení a výsledek je tento. V době mé návštěvy pracovaly obě kadeřnice současně. Možná výhodné pro ně, ale pro mě, jako zákazníka se doba stříhání značně protáhla, protože jsem musela neustále čekat na volnou židli u umývadla. V tomto kadeřnictví se zastavil čas. Provádějí pouze melír (přes čepici, alobal), trvalou ondulaci, barvení (tón v tónu, bohužel, nevyšel) a klasické stříhání. Barvení hombré - taky cizí slovo. Navíc, během obsluhy tisíce soukromých telefonátů.

před 5 lety

Pravidelně navštěvuji paní Nikol v tomto kadeřnictví. Dlouho jsem hledala kvalitní a cenově dostupnou kadeřnici a byla mi doporučená paní Nikol. Je to klidné, pohodové prostředí. Kvalitnější kadeřnici jsem v Ostravě nenašla.Doporučuji a mohu zaručit kvalitu a spokojenost. Michaela Gřegořová

před 5 lety

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Ostrava Ivana Sekaniny 1801/9

Ivana Sekaniny 1801/9, Ostrava

Otevírací doba
Pondělí:
dle dohody
Úterý:
dle dohody
Středa:
dle dohody
Čtvrtek:
dle dohody
Pátek:
dle dohody
Sobota:
Neděle:
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.