Ilustrační foto
FIT-BODY high-tech trénink

FIT-BODY high-tech trénink

2 hodnocení
5

Fitness

O salonu

Nejnovější technologie EMS trénink ve studiu FIT-BODY high-tech trénink v Břeclavi a v Hodoníně CO JE EMS TECHNOLOGIE? Trénink pomocí elektro stimulace svalů, procvičíte až 90% svalů. Ještě nikdy nebylo hubnutí tak jednoduché! PERSONALIZACE VAŠEHO TRÉNINKU KOMBINOVANÁ S VRCHOLOVOU TECHNOLOGIÍ - TRÉNUJEME PRAKTICKY CELÉ TĚLO NAJEDNOU, PROTO TRVÁ JEDEN TRÉNINK POUHÝCH 20 MINUT - PRVOŘADÝM CÍLEM JE DOSAŽENÍ OPTIMÁLNÍHO VZÁJEMNÉHO POMĚRU TUKU A SVALSTVA, PROTOŽE POTÉ DOKÁŽE NÁŠ ORGANISMUS SPÁLIT MNOHEM VÍCE KALORIÍ - PROCES PROBÍHÁ BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ A BEZPEČNĚ - ZVYŠOVÁNÍ VÝKONNOSTI: VYTRVALOSTI, DYNAMIKY, RYCHLOSTI - METODA JE OHLEDUPLNÁ KE ŠLACHÁM A KLOUBŮM A NA ROZDÍL OD TRÉNINKU S ČINKAMI NEZATĚŽUJE VAZIVOVÉ TKÁNĚ - ZMÍRŇUJE PŘÍZNAKY A PŘÍČINY CELULITIDY, ZLEPŠUJE KREVNÍ A MÍZNÍ OBĚH, STIMULUJE LÁTKOVOU VÝMĚNU - VE SVALOVÉ HMOTĚ VYROVNÁVÁ NEDOSTATKY A NEROVNOVÁHU - PŘINÁŠÍ DOBROU POHODU A POCIT, ŽE JSME FIT, MÁ PROTISTRESOVÉ ÚČINKY - ZMÍRŇUJE BOLEST V KŘÍŽI A BOLEST ZAD – POSILUJE HLOUBĚJI UMÍSTĚNÉ POSTURÁLNÍ SVALY UDRŽUJÍCÍ VZPŘÍMENOU POLOHU PÁTEŘE - POSILOVÁNÍ SVALSTVA DNA PÁNEVNÍHO, KTERÉ JE ODPOVĚDNÉ MIMO JINÉ I ZA UDRŽENÍ MOČI, POPORODNÍ REHABILITACE, U MUŽŮ ZMÍRŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ S POTENCÍ ORGANICKÉHO PŮVODU - ...A JEŠTĚ MNOHÉ DALŠÍ POZITIVNÍ FYZIOLOGICKÉ ÚČINKY... ZKUŠEBNÍ TRÉNINK 150,- KČ!!!!


Hodnocení
2x
0x
0x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 6 lety

Nejlepší studio s EMS tréninkem! Tréninky na míru, individuální přístup, jídelníčky, a mnoho jiných služeb, které jsem vřele uvítala.

před 7 lety

Krásné moderní studio, profesionální přístup, skvělé výsledky z cvičení. Za sebe mohu jen doporučit a zůstávámi nadále věrným zákazníkem.

Všechna hodnocení

Nejnovější články
Salon nemá žádné články
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Břeclav Sady 28.října

Sady 28.října, Břeclav

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Nyní otevřeno!
Sobota:
Neděle:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.