Alpecin - vaše řešení proti vypadávání vlasů

Alpecin - vaše řešení proti vypadávání vlasů

Věděli jste, že oblíbená značka Alpecin je německou společností, která se zabývá problémy vypadávání vlasů už od roku 1905? Vůbec jako první rovněž začala ve svých produktech používat velké množství přírodního kofeinu. A proč právě kofein je tolik důležitou složkou v boji proti vypadávání vlasů?

Tajemství kofeinu

Bylo potvrzeno, že kofein dokáže chránit vlasy před účinky testosteronu, který způsobuje dědičné vypadávání vlasů. Právě společnost Alpecin vlastní patent na objev pozitivního vlivu kofeinu na negativní účinky testosteronu. Šampóny značky Alpecin obsahují mnoho účinných látek přírodního původu a zároveň neobsahují silikony, které vlasy zatěžují. Díky tomu nejen snižují vypadávání vlasů, ale také stimulují jejich další růst.

Pro koho je šampon určený?

Šampón byl vyvinut především pro muže, kteří mají od určitého věku problém s vypadáváním vlasů. Portfolio značky Alpecin je ovšem široké a kromě kofeinového šampónu proti vypadávání vlasů nabízí i šampóny a přípravky proti lupům, nadměrnému maštění vlasů nebo na problémy s citlivou vlasovou pokožkou. Přestože je šampon Alpecin prvotně určen pro muže, mnoho žen jej díky příznivým účinkům a pozitivním výsledkům rovněž pravidelně používá.

Hlavní účinky

Alpecin Hair Energizer Coffeine Shampoo C1 má tři hlavní účinky, a sice zabraňuje vypadávání vlasů, posiluje vlasový kořínek a podporuje růst zdravých vlasů. Při pravidelném používání jsou vlasy husté a zdravé. Kromě kofeinu obsahuje šampón také zinek a niacin. Niacin neboli vitamín B3 je pro naše vlasy velmi důležitý. Zlepšuje totiž proudění krve, čímž dodává vlasovým folikulům živiny. Právě špatná cirkulace krve bývá častým faktorem řídnutí a vypadávání vlasů. Nedostatek zinku je rovněž důležitým ukazatelem, jelikož bez něj a dalších minerálů jsou vlasy slabé a poškozené. Na druhou stranu ani nadbytek zinku není dobrý, neboť na vlasy působí stejně špatně jako jeho nedostatek.

Autor: Kateřina Doul · Publikováno: 12.9.2017 · Přečteno: 4278x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.